Sorularınız

Levershare hakkında aklınıza takılması olası soruları cevaplandırıyoruz.

Neden Levershare’e yatırım yapmalıyız?

Levershare’in, gelir eşitsizliklerini azaltmak gibi üstün bir amacı var. Gelir eşitsizlikleri ise tüm ülkelere ait genel ve büyük bir sorun. Tüm tecrübeler bize, birlikten gerçekten kuvvet doğduğunu gösteriyor. Levershare bu büyük sorunla mücadelede dünyanın en büyük sinerjisini oluşturacak. Gelir eşitsizliklerinin yıkıcı etkileri konusunda endişelenen herkesi Levershare’e yatırım yapmaya davet ediyoruz. Üstelik bu yatırımlar size, başka alanlardan kazanabileceğinizden çok daha fazla para kazandıracak. 

Levershare bize ne kadar kazandıracak?

Biz serbest piyasa koşullarında etkili yatırımlar yaparak para kazanacağız. Yani varlıklı insanların yaptığını yapacağız ki bunu, “oyunu kuralına göre oynamak” olarak tanımlıyoruz. Levershare orta ve uzun vadede, tahmin edebileceğinizden daha fazla kazandıracak bir organizasyon. 

Sabit bir getiri sunuyor muyuz?

Biz size her ay sabit bir miktar para kazanma sözü vermiyoruz. Zaten bu yöntemi uygulayan onlarca banka var. Ancak belirli bir faiz ortamında sabit bir getiri ile büyük paralar kazanmak mümkün değil. Biz profesyonel portföy yönetim sistemleri kullanacak ve ölçülü riskler alarak değişik zamanlarda güzel paralar kazanacağız. Tek bir kanaldan sabit bir getiri elde etmeyeceğimiz için yatırımcılarımıza da sabit bir getiri sözü vermiyoruz

Yüksek kazanç sağlayacağımızı nereden biliyoruz?

Yapılan bütün bilimsel ve pratik çalışmalar serbest piyasa sistemine uygun profesyonel yatırımların ortalama karlılık oranının diğer yatırımlardan daha yüksek kazanç sağladığını göstermektedir. Biz bunu yapacağız. 

Zarar hatta iflas etme riskimiz var mı?

Bu sadece bize has bir durum değil. Her yatırımda olduğu gibi Levershare yatırımlarında da risk elbette var. Hepimizin çok iyi bildiği gibi eğer gerçekten para kazanmak istiyorsak risk almayı bilmemiz lazım. Yönetebildiğimiz ölçüde aldığımız riskler doğrultusunda kazanç sağlama imkanımız bulunuyor.

Her zaman söylediğimiz şu ifadeyi tekrar belirtmek ve iyice anlaşılmasını sağlamak isteriz: Biz dar ve orta gelirli insanların yatırım fırsatlarından faydalanmadıkları için gittikçe daha da fakirleştiklerini düşünüyoruz. Bu fırsatlardan ise bireysel olarak faydalanmaları mümkün değil. Levershare gerçek bir dünya sermayesi olacak ve yatırımcılarına hak ettikleri kazançları elde etmelerini sağlayacak.

Bize neden güvenesiniz?

Biz Levershare’i kısa vadede biraz para kazanmak için değil, birçok kötülüğün temelinde yer alan gelir eşitsizliklerini orta ve uzun vadede gerçekten azaltmak için kuruyoruz. Bununla birlikte para kazanma yada kazandırmanın ötesinde insanların hayatlarını gerçekten iyileştirecek birçok meziyeti Levershare faaliyetleri ile onlara kazandıracağız.

Bir Levershare takipçisi tüm faaliyetlerimizden kendi kişisel gelişimi için bir şeyler öğrenecek. Kısacası biz Levershare’i paradan daha üst idealler için kuruyoruz. İnsanlığın ve dünya ekonomisinin böyle bir yapılanmaya ihtiyacı var ve şartlar ne kadar zor olursa olsun Levershare’i mutlaka hayata geçireceğiz. Bazılarımız ilk başta Levershare’e karşı mesafeli davranabilir ama zamanla Levershare kendini ispatlayacak ve herkesin içerisinde memnuniyetle bulunacağı bir organizasyon haline gelecek.